سامانه جامع مدارس فصلی خلاقیت و ایده پردازی
 

اعلام اسامی دعوت شدگان به مرحله چهارم (دومین جشنواره پایانی) مدارس فصلی خلاقیت وایده پردازی


تاریخ درج خبر:

1397/12/4

دانش آموزان عزیز برنامه های بهاره کازرون، تابستانه ناحیه 3 شیراز، پاییزه ارسنجان، زمستانه خرامه و بهاره فیروزآباد  سلام

خدا قوت!

بالاخره بعد از ماه ها تلاش در مراحل مختلف مدارس فصلی خلاقیت و ایده پردازی، پروژه نهایی خود را ارسال کردید و می دانیم که بی صبرانه منتظر مرحله چهارم و پایانی برنامه در روزهای 22 تا 24 اسفندماه هستید.

در رابطه با نحوه­ ارائه پروژه تان و هم­چنین برنامه های مرحله چهارم نکاتی به استحضار شما دوستان می رسد که خواهشمندیم با دقت مطالعه و نسبت به مواردی که می بایست اقدامی انجام دهید توجه ویژه نمایید (خصوصاً به تاریخ های ذکر شده و مرتبط به خود دقت نمایید.) :

1)     از بین کسانی که در مرحله سوم پذیرفته شدن و برای ایشان دوست علمی (مشاور)تعیین شد، فقط عزیزانی برای مرحله چهارم دعوت خواهند شد که فرآیند کاری و پروژه آن ها به تأیید دوست علمی ایشان برسد. (اسامی نهایی افرادی که مجاز به حضور در مرحله چهارم خواهند در ادامه اعلام گردیده است.)

2)     نحوه­ ارائه پروژه نهایی با مرحله سوم تفاوت هایی دارد، که مهم ترین آن حضور بقیه دانش آموزان به عنوان شنونده ارائه شما است، که در پایان ارائه می توانند از شما سؤال هم بپرسند.

3)     ارائه کلیه دانش آموزان 22ام اسفندماه خواهد بود. در 2 روز دیگر مرحله چهارم برنامه های دیگری پیش بینی شده است.

4)     عزیزان در بخش پژوهش 15 تا 20 دقیقه و در بخش ادبی و کتابخوانی 10 تا 15 دقیقه برای ارائه پروژه تان فرصت دارید و پس از آن 10 دقیقه به پرسش و پاسخ اختصاص خواهد یافت.

5)     برنامه ارائه پروژه ها در 4 پنل موازی برنامه ریزی شده است. در هر پنل 2 نفر به عنوان داور، کار ارزیابی پروژه ها را عهده دار خواهند بود.

6)      در بخش پژوهش دانش آموزانی که به صورت گروهی کار کردند می بایست بر تمام بخش های پژوهش مسلط باشند چرا که هنگام ارائه، داوران مشخص خواهند کرد که کدام دانش آموز چه بخشی از کار را ارائه و یا به کدام سؤال پاسخ دهد.

7)     دوست علمی هر دانش آموز در هنگام ارائه وی حضور خواهد داشت اما در روند ارزیابی حضوری شما، ورودی نخواهد داشت.

8)     دانش آموزان در بخش پژوهش می بایست تا 20/12/97 پاورپوینت ارائه خود را آماده نموده و از طریق سامانه برای آقای باستان ارسال نمایید. توجه فرمایید که دقت در تهیه پاورپوینت دقیق و صحیح در ارزیابی تأثیر خواهد داشت. (کار خود را براساس نمونه پاورپوینت ارسال شده آماده نمایید.)

9)     دانش آموزان در بخش ادبی می بایست اثر خود را در جلسه ارائه بخوانید (از روی متن یا از حفظ تفاوتی ندارد) و دراین خوانش درست خوانی، رعایت لحن و عاطفه و ضرب آهنگ مناسب در ارزیابی مدنظر خواهد بود.

10)  دانش آموزان در بخش کتابخوانی، می بایست گزارشی مختصر از فعالیت های خود در مدت ارتباط با دوست علمی در جلسه ارائه نمایند.

11)  ارزیابی شما بر مبنای 3 امتیاز صورت خواهد گرفت. امتیاز دوست علمی (50 درصد)، امتیاز ارزیابی غیرحضوری (25 درصد)، ارزیابی حضوری (25 درصد).

12) در مرحله چهارم فعالیتهای شما می تواند به عنوان امتیاز کمکی به افزایش امتیازات بند 11 کمک نماید.

13) حضور کلیه دانش آموزان در روز چهارشنبه مورخ 22/12/97 در برنامه الزامی است و براساس برنامه زمانبندی ارائه پروژه ها، می توانید طبق انتخاب خود در جلسه ارائه هر کدام از پروژه ها که تمایل داشتید حضور یابید. (برنامه زمانبندی چند روز قبل از شروع برنامه برایتان ارسال خواهد شد.)

14)  در آخر اگر تا الان در صفحه کاربری خودتان عکس پرسنلی بارگذاری نکرده اید، حتماً تا 9/12/97 نسبت به بارگذاری «عکس پرسنلی» در بخش «مشاهده و ویرایش پروفایل» در صفحه کاربری اقدام کنید. (به این عکس در برنامه نیاز داریم)

15)  در بخش «مشاهده و ویرایش پروفایل» لطفا و حتماً اطلاعات خود را کامل کنید (آدرس پستی و شماره تماس) و هم چنین مقطع تحصیلی و نام مدرسه خود را براساس سال تحصیلی فعلی اصلاح کنید.

16) در پایان خواهشمند است تا روز برنامه به صورت روزانه پیام های صفحه کاربری خود در سامانه را چک فرمایید تا اگر پیام مهمی ارسال شد از آن باخبر شوید.

 

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان


اسامی پذیرفته شدگان مرحله چهارم مدارس فصلی خلاقیت و ایده پردازی سال 97

ردیف

نام

نام خانوادگی

جنسیت

شهرستان/ ناحیه

عنوان کار

1

علی

کریمی جشنی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

2

آلا

ابراهیمی

دختر

ارسنجان

پژوهشی

3

فاطمه

رحمانی

دختر

ارسنجان

پژوهشی

4

ساناز

رحیمی

دختر

ارسنجان

پژوهشی

5

امیرحسین

فاطمی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

6

علیرضا

رحیمی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

7

سید صدرالدین

حسینی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

8

کیمیا

جوکار

دختر

ارسنجان

پژوهشی

9

سولماز

برومندی

دختر

ارسنجان

پژوهشی

10

سید محمد حسین

معصومی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

11

مهدی

امینی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

12

سید ایلیا

حسینی

پسر

ارسنجان

پژوهشی

13

معصومه

نگهداری

دختر

آباده طشک

ادبی

14

زهرا

میرشکاری

دختر

آباده طشک

ادبی

15

هانیه

صیادی چهارراهی

دختر

آباده طشک

کتابخوانی

16

زهرا

مرادی دختر شیراز پژوهشی

17

هانیه

نعمتی

دختر

ارسنجان

کتابخوانی

18

مریم

شیبانی سرشت

دختر

خرامه

پژوهشی

19

زهرا

ثرنان

دختر

سروستان

پژوهشی

20

صهبا

جامیشی

دختر

خرامه

پژوهشی

21

فاطمه

لشنی

دختر

خرامه

پژوهشی

22

زهرا

خارستانی

دختر

خرامه

پژوهشی

23

فاطمه

طاهری

دختر

خرامه

پژوهشی

24

سعید

علی پور

پسر

خرامه

پژوهشی

25

سید محمد مهدی

میر محمود

پسر

خرامه

پژوهشی

26

فاطمه

انصاری

دختر

خرامه

پژوهشی

27

مریم

انصاری

دختر

خرامه

پژوهشی

28

محمد حسن

احمدی

پسر

خرامه

ادبی

29

فاطمه

ایزدی

دختر

خرامه

ادبی

30

محمد مهدی

کشاورزی

پسر

خرامه

ادبی

31

یاسین

بذرافکن

پسر

خرامه

ادبی

32

نرگس

نفری

دختر

خرامه

ادبی

33

امیرحسین

حسینی

پسر

خرامه

کتابخوانی

34

محمدرضا

زارعی

پسر

خرامه

کتابخوانی

35

محمدرضا

کریم زاده 

پسر

سه شیراز

پژوهشی

36

سجاد

سلطانی

پسر

سه شیراز

پژوهشی

37

محمدرضا

آثاری کار

پسر

سه شیراز

پژوهشی

38

صادق

چسپاوی

پسر

سه شیراز

پژوهشی

39

زینب

جواندوست

دختر

سه شیراز

پژوهشی

40

ستاره

کرانی

دختر

سه شیراز

پژوهشی

41

نسترن

جاویدی

دختر

سه شیراز

پژوهشی

42

شبنم

نوروزی

دختر

سه شیراز

پژوهشی

43

لیلا

تیموری

دختر

سه شیراز

پژوهشی

44

نجمه

آزادی

دختر

سه شیراز

ادبی

45

فاطمه

حسن پور

دختر

سه شیراز

کتابخوانی

46

آیلار

کشکولی

دختر

سه شیراز

کتابخوانی

47

زهرا

بوستانعلی

دختر

سه شیراز

کتابخوانی

48

فاطمه

حیدری

دختر

سه شیراز

کتابخوانی

49

کیمیا

راستی

دختر

فیروزآباد

پژوهشی

50

ابوالفضل

جنگخیز

پسر

فیروزآباد

پژوهشی

51

محمد مهدی

روشن

پسر

فیروزآباد

پژوهشی

52

محمد حسین

منفرد

پسر

فیروزآباد

پژوهشی

53

محمد

رضا نژاد

پسر

فیروزآباد

پژوهشی

54

پدرام

محمدی

پسر

فیروزآباد

پژوهشی

55

ملیکا

فرهادی

دختر

فیروزآباد

پژوهشی

56

شیدا

قهرمانی

دختر

فیروزآباد

پژوهشی

57

اسما

پایدار

دختر

کازرون

پژوهشی

58

مهشید

جمالی

دختر

کازرون

پژوهشی

59

امین

دهقانی

پسر

کازرون

پژوهشی

60

محمد مهدی

مرادی تبار

پسر

کازرون

پژوهشی

61

مرضیه

دهقانی

دختر

کازرون

پژوهشی

62

زهرا

عطائی

دختر

کازرون

پژوهشی

63

صفورا

علی جانی

دختر

کازرون

پژوهشی

64

نسرین

رجائی

دختر

کازرون

پژوهشی

65

محمد

مرحمتی زاده

پسر

کازرون

پژوهشی

66

مریم

جوکاری

دختر

کازرون

پژوهشی

67

مریم

دهداری

دختر

کازرون

پژوهشی

68

زهرا

جوکار بنه عابدی

دختر

کازرون

پژوهشی

69

مریم

مهرزاده

دختر

کازرون

کتابخوانی

70

مهسا

زارعی

دختر

کازرون

 



***



اگر حساب کاربری ندارید به عنوان یک دانش آموز ثبت نام کنید

بستن

ثبت نام

فیلدهای ثبت نام

بستن